2     ایران ایر     تابستان 99
کد تور : 1577
هتل خدمات درجه دو تخته سه تخته توضیحات
فرید B.B 640,000 --- نرخ هر نفر بدون بلیط
هتل فرید
درجه
خدمات B.B
دو تخته 640,000
یک تخته ---
کودک با تخت ---
کودک بدون تخت ---
توضیحات نرخ هر نفر بدون بلیط
تور تبریز کندوان

محل حرکت تمامی استان ها
زمان حرکت مطابق بلیط
این تور شامل
اقامت در هتل ترانسفر
دو گشت نیمروز
ورودیه ها
این تور شامل نمی شود
بلیط رفت و برگشت
نهار و شام

 

تور تبریز کندوان

تبریز شهری به قدمت تاریخ! تبریز این شهر اسرارانگیز که دل هر بیننده ای را می رباید، از آن شهرهای خاص است. شهری اصیل، قدیمی و در عین حال جدید. شهری با ویژگی هایی منحصر بفرد و مخصوص به خود که نشان از سفر طولانی این شهر در زمان دارد. شهری که روزگاری میزبان مسافران جاده ابریشم بوده، همواره عنوان قطب اقتصاد و تجارت را به یدک کشیده است.

تبریز از آن شهرهاست که مردمانش به این که اهل آن هستند افتخار می کنند. مسافرانی هم که به تبریز سفر می کنند همیشه با بیشتر از آنچه که انتظار داشتند مواجه می شوند. ده هاو شاید صدها جاذبه، از همه نوعش، که منتظر کشف شدن هستند.

کندوان، روستایی استثنایی با شهرتی جهانی که تنها 60 Km با تبریز فاصله دارد. این روستای سحرانگیز، از بین سه روستای صخره ای جهان، تنها روستایی است که در آن هنوز سکونت وجود دارد. این ویژگی، روستای هفت هزار ساله کندوان را از دو روستای دیگر، یعنی کاپادوکیای ترکیه و داکوتای آمریکا استثنا می کند.

جزییات تور تبریز کندوان:

“به پرواز” بر اساس تجربه ای که در زمینه تور داشته، و البته بهره گیری از مزیت واقع شدن در شهر تبریز، برای مسافرانی که قصد سفر به تبریز را دارند، یک تور بی نظیر تدارک دیده است. تور تبریز کندوان خدمات اقامت با صبحانه، ترانسفر و دو گشت نیمروزی را شامل میشود.

در مورد بهترین زمان برای سفر، باتوجه به شرایط آب و هوایی عالی تبریز، هر زمان از سال که بخواهید، برای سفر به تبریز مناسب است.

از نظر وسیله سفر نیز با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد. تمام گزینه ها برای شما موجود است. تقریبا از هر کجای ایران که باشید می توانید از اتوبوس، قطار و یا هواپیما برای سفر به تبریز استفاده کنید. “به پرواز” برای راحتی مسافران شرایط تور را به نحوی در نظر گرفته است که مسافران می توانند حتی ماشین شخصی خود را به عنوان وسیله سفر در نظر بگیرند.

شما می توانید برای تور تبریز کندوان، هر یک از هتل های تبریز را که بخواهید به عنوان محل اقامت انتخاب کنید.

“به پرواز” علاوه بر اقامت، دو گشت نیمروز نیز برای مسافران خود تدارک دیده است: یک گشت داخل شهری و یک گشت خارج شهری. مکان هایی که در این گشت ها از آن ها بازدید خواهید کرد عبارتند از:

گشت داخل شهری:

  • پارک ائل گلی
  • خانه مشروطه
  • موزه قاجار
  • مقبره الشعرا
  • موزه آذربایجان
  • مسجد کبود
  • پارک خاقانی

گشت خارج شهری:

  • روستای صخره ای کندوان

لازم به ذکر است پرداخت ورودیه های تمامی این مکان ها به عهده شرکت هواپیمایی “به پرواز” است. در صورتی که مسافران علاوه بر جاذبه های فوق قصد بازدید از سایر جاذبه های تبریز و اطراف را داشته باشند، اجرای گشت با هزینه جداگانه امکان پذیر می باشد.

 

 

1

روز اول :

استقبال از (فرودگاهی، راه آهن، ترمینال) به هتل و تحویل اتاق از ساعت 14:00 به بعد
2

روز دوم:

گشت داخل شهر : موزه قاجار، مقبره الشعراء، خانه مشروطه، کاخ شهرداری، موزه آذربایجان، بوستان خاقانی، مسجد کبود ،پارک ائل گوئلی
3

روز سوم

گشت خارج از شهر : بازید از روستای صخره ای کندوان
4

روز چهارم

بازدید از طبیعت.
5

روز پنجم

در اختیار گردشگر.
6

روز ششم : بازگشت

تور تبریز کندوان

نظرات

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

ارسال نظر

امتیاز