بلیط تبریز ساری

بلیط تبریز ساری

بلیط تبریز ساری

 

روزهای پرواز تبریز به ساری

شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه

 

تبریز و ساری از شهرهای شمالی کشور هستند. ساری مرکز استان مازندران و تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است. با وجود اینکه فاصله این دو شهر از هم خیلی زیاد نیست، به دلیل تعداد تقاضایی که وجود دارد، پرواز تبریز ساری و برعکس هر هفته برقرار است. مسافران این مسیر  می توانند بلیط تبریز ساری و برعکس را به راحتی تهیه نمایند.

 

جاذبه های گردشگری ساری:

با توجه به این که ساری یکی از شهرهای طبیعی و جنگلی کشور است عموم مسافران جهت استفاده از طبیعت زیبای این شهر و شهرهای اطراف آن به این مقصد سفر می کنند. اما این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی جاذبه های گردشگری دیگری هم دارد که قطعا ارزش دیدن را دارند.

 

بلیط تبریز ساری

تالاب حمید آباد

 

از جمله این آثار می توان به عمارت فاضلی, خانه کلبادی، خانه رمدانی ها و برج میدان ساعت. همچنین چند نمونه از جاذبه های طبیعی ساری عبارتند از:

  • پناهگاه حیات وحش میانکاله
  • باداب سورت
  • تالاب حمید آباد
  • سد شهید رجایی
  • پارک جنگلی شهید زارع

 

راه های سفر به ساری:

فاصله زمینی تبریز تا ساری حدود 890km است که طی آن با ماشین تقریبا 11 ساعت طول می کشد. خوشبختانه هر هفت روز هفته حرکت اتوبوس ها در مسیر تبریز به ساری و برعکس، برقرار می باشد و مسافران می توانند به آسانی در هر روز از هفته که بخواهند به صورت زمینی به ساری سفر کنند.

همچنین پرواز مسیر تبریز به ساری و برعکس دو روز از هفته برقرار می باشد. مسافرانی که قصد سفر در این مسیر را دارند بایستی یکی از دو روز چهارشنبه و جمعه را برای سفر انتخاب نمایند. شرکت هواپیمایی “ایران ایر” تنها شرکت هواپیمایی است که در این مسیر فعالیت می کند.

 

خرید بلیط تبریز ساری:

جهت خرید بلیط تبریز به ساری و برعکس مسافران می توانند به یکی از آژانس های هواپیمایی مجاز مراجعه کرده و بلیط خود را تهیه نماید. همچنین می توانند از سایت ها و اپلیکیشن های خرید آنلاین بلیط هواپیما استفاده کنند.

 

خرید آنلاین بلیط

 

شرکت هواپیمایی “به پرواز” با ارایه یکی از بهترین سایت های خرید آنلاین بلیط، روند خرید آنلاین بلیط را برای مسافران خود به آسان ترین شکل ممکن تبدیل کرده است. مسافران می توانند برای خرید بلیط تبریز ساری و یا سایر مسیرهای داخلی و خارجی به سایت behparvaz.ir مراجعه کرده و تنها با چند کلیک و قدم ساده بلیط خود را به صورت آنی دریافت نمایند.

برخی از امتیازات خرید آنلاین بلیط از سایت “به پرواز” عبارتند از:

  • پشتیبانی 24 ساعته
  • دریافت آنی بلیط
  • برخورداری از تخفیفات
  • مقایسه قیمت ها

 

 

درباره نویسنده

client-photo-1
behparvaz

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید